Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Aktualności

 • 28/01 2022

  CZYSTA AKCJA. ZBIÓRKA DLA OSÓB W KRYZYSIE!

  Już po raz czwarty organizujemy Czystą Akcję i zbieramy środki czystości dla osób w kryzysie. Żeby mogły porządnie się umyć, ogolić, zmienić podpaski, obciąć i wyszorować paznokcie, a także wyprać sobie ubrania.

 • 22/01 2022

  TAK AKTYWIZUJEMY ŁÓDZKICH SENIORÓW!

  Za nami 2 kolejne tygodnie, czyli łącznie 6 spotkań z uczestniczkami i uczestnikami projektu "Mamy Siebie! Budowanie międzysenioralnej sieci wsparcia". Jak było tym razem? Na pewno inaczej niż na poprzednich zajęciach, ale jedno pozostało bez zmian - fajna, twórcza i przyjazna atmosfera.

 • 19/01 2022

  TWORZYMY BEZPIECZNĄ PRZESTRZEŃ DLA NASTOLATEK!

  Czy nieistniejący plecak może stać się inspiracją do opowiadania o sobie i swoich emocjach? Okazuje się, że może. Zwłaszcza jeśli w jednym pomieszczeniu spotka się kilka lub kilkanaście nastoletnich dziewcząt oraz fajna psycholożka.

 • 16/01 2022

  DZIERGAMY SZALIK DLA WOŚP. DOŁĄCZ!

  Jako Fundacja "W Człowieku Widzieć Brata" dołączyliśmy do akcji "Rekordowy szalik HANDMADE dla WOŚP". A akcja jest taka: z okazji 30. Finału WOŚP ma powstać najdłuższy szalik w Polsce.

 • 11/01 2022

  ZAPYTANIE OFERTOWE

  Prowadzimy rozeznanie rynku w celu potwierdzenia ceny warsztatów teatralnych dla dzieci.

 • 10/01 2022

  PROJEKT MAMY SIEBIE: W NOWYM ROKU NOWE TORBY

  Po przerwie świąteczno-noworocznej wracamy z projektem "Mamy Siebie! Budowanie międzysenioralnej sieci wsparcia". Drugi cykl zajęć rozpoczął się od rękodzieła prowadzonego przez prezeskę naszej fundacji Oksanę Hałatyn-Burdę. Tym razem łódzkie seniorki i seniorzy ozdabiali płócienne torby na zakupy.

 • 5/01 2022

  NASTOLATKI WSZYSTKICH DZIELNIC ŁODZI, ŁĄCZCIE SIĘ!

  Jeśli na świecie dostrzegasz wiele spraw, które w głowie się nie mieszczą, a do tego masz 13-16 lat i lubisz twórczo działać w grupie samodzielnie myślących nastolatek, to koniecznie dołącz do prowadzonej przez nas grupy warsztatowej.

 • 3/01 2022

  ZAPYTANIE OFERTOWE

  Prowadzimy rozeznanie rynku w celu potwierdzenia ceny zajęć sportowych dla dzieci.